Napsat
Volat
Hledáte Váš vysněný vůz?

Pošlete nám odkaz na vybraný vůz nebo popište vaše požadavky.
Ozveme se vám a pomůžeme s výběrem a prověřením vozidla.

Zpracovávám...

Odesláním požadavku souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Vyhledat auto

O nás

Jsme spolehlivá a mnoha zákazníky z celé České republiky ověřená průhledná společnost, která si zakládá na férovém, kvalitním a individuálním obchodním přístupu ke každému klientovi. Tým naší společnosti tvoří lidé s více jak 10-ti letou praxí v oboru prodeje a servisu automobilů u předních autorizovaných společností v České republice a Německu. Disponuje velkou znalostí specifik německého trhu, včetně mnoha prověřených kontaktů.

Rychlý a bezpečný dovoz vozů z Německa

Nepracujeme jako většina společností v našem oboru, nabízíme jedinečný, skutečně rychlý a bezpečný dovoz prověřených aut z Německa, naprosto odpovídající individuálním požadavkům každého zákazníka.

Pro naši práci jsme vybaveni kompletním technickým vybavením a zázemím, díky kterému jsme schopni zrealizovat rychlý dovoz ojetého, zánovního či nového auta z Německa.

Neriskujte a dovoz vozu z Německa nechte na nás

Naši zákazníci neriskují koupi neověřeného auta od německých prodejců, naopak za férovou cenu získají jistotu a garanci kvalitní koupě, včetně garancí původu vozu, najetých kilometrů nebo originality stavu karoserie. Navíc si mohou samotnou technickou prohlídku on-line ověřit VIDEO PŘENOSEM z místa prověření vytipovaného vozu a kompletní podrobnou fotodokumentací od proškolených techniků.

Nabízíme kompletní servis od výběru vozu u prodejce v Německu až po jeho předání klientovi na českých SPZ.

Svěřte se do rukou opravdových profesionálů. 

Dovoz aut z Německa